Lemat, strona prywatna

Pracownik od obsługi email pilnie poszukiwany czyli wielka piramida i oszustwo pod nazwą "Projekt 16"

"Sprawa jest rozwojowa" więc artykuł będzie kontynuowany - na razie jestem na etapie bardzo kłopotliwych pytań. ;-)

Na pl.praca.oferowana oraz na forach dyskusyjnych czy tablicach ogłoszeń pojawiają się ogłoszenia o takiej (lub podobnej) treści:
Super praca zajmująca się internetowym marketingiem i dystrybucją.
Dobry czas pracy i wynagrodzenie. Zarządzający Systemem Web zatrudni w
pełnym lub niepełnym wymiarze czasu do pracy w domu pracowników do
obsługi środowiska Internetowego i współpracujących kierowników
marketingu. Przeszkolimy pozytywnych kandydatów. W celu uzyskana
dalszych informacji wyślij e-mail

Po wysłaniu na podany adres pytania o szczegóły przychodzi takie coś:
1. Informacje o pracy

WITAJ

Mam na imię XXX, zajmuję się pracą przez Internet przy marketingu internetowym. Cieszę się bardzo, że zainteresowało Cię moje ogłoszenie. Praca, którą chcę Ci zaproponować polega na korzystaniu z Internetu dla wzbogacenia się. Dobrze wiem, jak ciężko znaleźć pracę, gdy się nie ma doświadczenia. Ale nie musisz się już martwić. Dzięki ofercie, którą mam dla Ciebie, łatwo pozbędziesz się kłopotów finansowych. Do mnie również ktoś kiedyś wysłał e-mail i w ten sposób odmienił moje zarobki.

Podstawowe szczegóły pracy przedstawia ten oto krótki list. Przeczytaj go uważnie i do końca. Zachowaj go, ponieważ wszystkie listy, które ode mnie dostaniesz, będą Ci potrzebne do dalszej obsługi Twoich klientów.

Do Twoich obowiązków będzie należeć:

-Organizacja i redagowanie tekstów reklamy oraz umieszczanie jej w Internecie,

-Udzielanie odpowiedzi na zgłoszenia oraz przesyłanie materiałów źródłowych Twoim interesantom,

-Internetowa dystrybucja, (czyli sprzedaż) oferowanego produktu naukowego.

Spokojnie!  Aby wykonywać wszystkie swoje obowiązki otrzymasz bezpłatne przeszkolenie on-line.

Wbrew pozorom jest to bardzo łatwe, a w razie jakichkolwiek problemów zawsze Ci pomogę.

Od tej chwili będę udzielać Ci:

- Pełnego przeszkolenia,

- Fachowego wsparcia,

- Gotowego produktu do sprzedaży.

Oferowane zatrudnienie ma charakter pracy z siedzibą w domu. W tym biznesie istnieje tylko jedna zasada: im więcej, tym lepiej. To Ty nikt inny, decydujesz ile godzin tygodniowo poświecisz na tę pracę i to Ty sam będziesz ustalał jej rytm i częstotliwość.

Jedynymi umiejętnościami wymaganymi do pracy jest obsługa komputera i jednego z edytorów tekstów, np. Word (wycinanie, wklejanie i zapisywanie danych), oraz dostęp i znajomość obsługi Internetu w stopniu podstawowym, obsługa poczty elektronicznej jak również umiejętność organizacji własnej pracy. Na Tobie, jako menedżerze, spoczywa odpowiedzialność za marketing, dystrybucję, udzielanie poprzez e-mail informacji o oferowanym produkcie oraz za obsługę klientów. Będziesz prowadził aktywny marketing i kontakt z klientami głównie przez Internet i będziesz dostarczał klientom informacje biznesowe wraz z materiałami szkoleniowymi, które otrzymasz ode mnie.

W chwili, gdy otrzymałem podobną ofertę współpracy, po analizie i przemyśleniach doszedłem do następujących wniosków:

1. Nie ponoszę żadnych kosztów związanych z rozpoczęciem pracy managera.

2. Nie muszę kupować żadnego wstępnego pakietu produktów, które należy dalej odsprzedawać,

3. Tylko ja mam bezpośredni wpływ na wielkość własnych dochodów. Mogę sam ustalać godziny pracy, a przyszły potencjalny klient sam szuka ze mną kontaktu.

4. Zależy mi na wzroście własnych dochodów (być może ten powód będzie najważniejszy) i jednocześnie dojrzałem do zmiany charakteru pracy.

5. Nie muszę szukać siedziby na prowadzenie działalności (brak dodatkowych kosztów związanych z wynajęciem i utrzymaniem biura), bo biurem będzie mój dom.

6. Nie mam bezpośredniego kontaktu z klientem, a praca nie polega na żebraczym narzucaniu się w sprzedaży bezpośredniej, więc stres odpada.

7. To do mnie będą się zwracać zainteresowani o prezentację, a nie odwrotnie.


I na koniec: ta praca gwarantuje 100% kontrolę nad tym, co się dzieje i co w danej chwili jest najważniejsze. Sam kontrolujesz wielkość własnych finansów. A więc i Ty przystępując do współpracy nie masz nic do stracenia, a jedynie bardzo dużo do zyskania.


Porozmawiajmy o zarobkach.

Większość menażerów (dobrych naturalnie) zarabia między 100-300 zł dziennie, w zależności i od zaangażowania i od stopnia trudności wykonywanej pracy. Niejednokrotnie jest to praca w terenie, z którą łączą się wydatki, impertynencje i odmowy, oraz towar (jego przenoszenie, magazynowanie, rozliczanie i w końcu zwroty, czyli rozczarowanie). W Twoim przypadku jest zupełnie inaczej. Pracujesz w zaciszu własnego domu, nie ponosząc przy tym żadnych kosztów. Nie masz bezpośredniego kontaktu z klientem.

Handlujesz towarem, który nie potrzebuje ani składowania, ani powierzchni magazynowej, ani magazyniera, ochrony czy rozliczenia. Od tej pory interesuje Cię tylko kasa, jej liczenie i pomnażanie. Z pewnością zastanawiasz się, co to takiego?

Odpowiadam: moim podstawowym produktem jest kurs szkoleniowy w zakresie prowadzenia biznesu, menadżeringu, kierowania grupą oraz ; mind mapingu

*Mind Mapping w biznesie stosowany jest podczas: tworzenia biznes planów, ustalania projektów, przygotowania prezentacji oferowanych produktów i usług. Technika Mind Mappingu przydatna jest podczas organizacji różnego rodzaju zebrań, konferencji i spotkań. Pozwala w sposób ciekawy i przejrzysty przedstawić istotę problemu, który staje się centralnym obrazem mapy, a główne punkty programu odpowiadają jej ramionom. Mind Mapping bardzo przydaje się w procesie zarządzania firmą, pomaga w sprawny sposób stworzyć strukturę organizacyjną w firmie, pozwala dokładnie analizować potrzeby klientów, jest bardzo pomocny przy ustalaniu planu marketingowego, służy również do sprawnego zarządzania czasem itp.

W wielkim skrócie jest to zbiór porad zawarty w elektronicznej formie przewodnika do sukcesu, pt. Projekt 16. Bez obaw produkt ten bardzo szybko znajduje uznanie i jest towarem poszukiwanym. A zarobki - Twoja praca bazować będzie wyłącznie na Twojej działalności, czyli poświęconego czasu, średnia dzienna stawka menażerów wynosi ok. 100 do 300 zł dziennie, (ale trzeba ją oczywiście wypracować...).

Jeżeli się zdecydujesz, to poprowadzę Cię krok po kroku do sukcesu. To jest przewodnik do sukcesu w prowadzeniu działalności biznesowej z siedzibą w domu. W  dwunastu co miesięcznych odcinkach uczy i szkoli, jak przybliżyć się do fortuny i osiągnąć upragniony sukces. To jest Twoim produktem. Decydując się na podjęcie współpracy otrzymasz ode mnie bezpłatny, wstępny informator szkoleniowy, który to przeprowadzi cię krok po kroku poprzez 30 dniowy okres próbny, w którym to sprawdzisz działanie siły tego marketingu. W tym to czasie pozyskasz już pierwszych klientów. Więcej szczegółów o wszystkich tematach poznasz w miarę rozwoju własnej kariery. W tym biznesie Ty jesteś najważniejszy, bo to Ty jesteś szefem. Przeszkolę Cię, dostarczę produkt i będę udzielać Ci wsparcia w trakcie dalszej pracy. Reszta zależy tylko od Ciebie, Twojej operatywności, przekonania, czasu pracy i decyzji. Im więcej wysiłku włożysz w pracę, tym więcej zarobisz pieniędzy. Ty sam będziesz ustalał czas i godziny Twojej pracy. To Ty decydujesz o wysokości własnych zarobków i Ty masz 100% kontrole nad własnym sukcesem.....

Zapewne zadajesz sobie pytanie:, Dlaczego?

Dlaczego ktoś, kogo zupełnie nie znasz, pomaga Ci w osiągnięciu sukcesu?

Odpowiedź jest prosta: z tego samego powodu, dla którego mnie ktoś pomógł. Zaufałem i dałam się przekonać i dzisiaj wiem, że jest to możliwe i teraz kroczę po DRODZE SUKCESU. Zresztą będę z Tobą szczery - jednym z powodów tego, że chcę byś osiągnął sukces jest fakt, że jeżeli Ty osiągniesz sukces, ja również będę w tym uczestniczyć. Tobie zależy na osiąganiu wysokich dochodów i mnie również.

Nasuwa się kolejne pytanie:, co z konkurencją? Otóż w tym biznesie nie ma konkurencji. Za to są miliony potencjalnych klientów - znacznie więcej niż jesteś w stanie obsłużyć. Przykładowo ja z minimalnym zaangażowaniem przez okres 8 dni otrzymałem ok. 100 zapytań w sprawie tej pracy. Mając Internet jako narzędzie pracy jesteś w stanie dostarczyć bezpłatną informację do klientów na całym świecie. Jeżeli uznasz, że przedstawione powyżej informacje są wartościowe, to dobrze.

Możemy współpracować. Zrobię wszystko, żeby Ci pomóc w osiągnięciu sukcesu. Obiecuje, że pokażę Ci krok po kroku jak to działa i dlaczego działa tak dobrze. Cały program krok po kroku jest bardzo prosty i każdy może go wprowadzić w życie, także i Ty.

Jestem zadowolony z prowadzenia działalności i jestem przekonany, że i Ty będziesz zadowolony z wolności działania i uzyskiwania przychodów.

Poświęć 30 dni na wypróbowanie programu. Na początku traktuj to jak zabawę, i zacznij stawać się niezależny finansowo. Jeżeli po 30 dniach dojdziesz do wniosku, że nie chcesz kontynuować programu, a zdobędziesz w tym czasie paru klientów, to za ich zgodą przejmę ich od Ciebie. Współpracuj ze mną przez następne 30 dni, a upewnisz się, że realizacja biznesu sprawdza się w rzeczywistości.

Wyślij do mnie e-mail zwrotny   i napisz   w temacie

CHCĘ SPRÓBOWAĆ!

Pamiętaj, nie masz nic do stracenia!!! Zacznij zarabiać pieniądze, a niedługo zauważysz, że wcześniejsze niepowodzenia i brak gotówki pójdą w zapomnienie!!!

Wysłanie e-maila zwrotnego z zapytaniem „CHCĘ SPRÓBOWAĆ" jeszcze do niczego Cię nie zobowiązuje, jest konieczne abym mógł wysłać Ci dokładniejsze informacje na temat tej pracy.

Wiele osób dzięki tej pracy marketingowej wyszło z dołka finansowego, a potem stali się całkowicie niezależni finansowo. Znasz zapewne powiedzenie, że pieniądze leżą na ulicy, lecz trzeba pomóc szczęściu i je po prostu podnieść, uwierz w siebie i bądź jednym z tych, którzy je podnieśli i zaczęli zarabiać poważne pieniądze.

Pozdrawiam i zachęcam, bo naprawdę warto. 

Zaczyna się pranie musgu czyli Wielkie Przejście Do Etapu Drugiego (z trzema załącznikami):
Witam!

Przesyłam kolejne 2 załączniki, myślę, że powinny one sporo  wyjaśnić. Jakby były jeszcze niejasności, proszę pytać.

Proponuję okres próbny, w którym też zarobisz pieniądze. Okres ten jest po to, aby mieć 100% pewności, że będziesz zarabiać i ile minimalnie. Po 30 dniach będzie to już, bowiem wiadomo. Później jak się już zdecydujesz, poniesiesz 35 zł kosztów, co miesiąc. 35zł kosztują, bowiem materiały edukacyjne, które rozprowadzasz i zajmujesz się ich dystrybucją. Ale cóż jest 35 zł miesięcznie, w przypadku zarobków sięgających 1000 -2000 zł??? Odpowiedź chyba jest jednoznaczna. Po 30 dniach zgromadzisz już swoich stałych klientów, którzy przez 12 miesięcy będą płacili Ci 35 zł za materiały, które będziesz rozprowadzać. Łatwo, więc policzyć zarobki.

Przesyłam następne załączniki. Proszę o dokładne przeczytanie ich, a potem proszę w postaci wypełnionego listu intencyjnego dać mi odpowiedź.

Warto spróbować:

W  okresie próbnym nie ponosisz żadnych kosztów. Za każdego klienta masz czysty zysk w  wysokości 35 zł. Więc warto. Dziennie można nawet pozyskać do 10 zainteresowanych, wiec może sobie policzyć ile da się z tego wyciągnąć (o ile traktujesz to poważnie i sumiennie - zarobki bowiem zależą wyłącznie od Twojej operatywności)

Jednocześnie muszę poinformować, iż raz pozyskany klient/zainteresowany generuje dla Ciebie comiesięczny dochód (przez 12 miesięcy masz z niego czysty zysk, nie robiąc właściwie nic - pozyskujesz klienta i dalej przez 12 miesięcy masz z niego comiesięczne profity). Dzięki takiemu systemowi, dochody utrzymują się na stałym poziomie i z każdym miesiącem rosną.

PROSZĘ DOKŁADNIE ZAPOZNAĆ SIĘ Z ZAŁĄCZNIKAMI!

Myślę, że temat jest warty przemyślenia. Po 30 dniach podejmiesz decyzje, czy dalej interesujesz się takim biznesem (po 30 dniach będziesz mieć jasną

sytuację co do tego jak mogą kształtować się zarobki).

List intencyjny należy odesłać w celu podjęcia pracy!

Pozdrawiam

2. Szczegóły oferty

Witaj ponownie,

Pozdrawiam Cię serdecznie, jako przyszłego współpracownika. Uważam, że dokonałeś słusznego wyboru i wybrałeś właściwą drogę. Poniżej przedstawiam szczegóły strategii pracy. W drugim załączniku znajduje się List intencyjny. Jeśli zdecydujesz się na podjęcie współpracy ze mną, wówczas proszę Cię o odesłanie wypełnionego Listu intencyjnego, który jest zarazem zgłoszeniem przystąpienia do działania.


Info 1.

W odpowiedzi na Twoje zgłoszenie przesyłam informacje o proponowanej pracy. Oferuję podjęcie pracy (w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin) przy marketingu internetowym. Możesz i powinieneś pracować w domu. Jedynym wymaganiem jest posiadanie komputera i dostęp do Internetu. Myślę, że posiadasz to, skoro spotkaliśmy się i prowadzimy korespondencję. Teraz wystarczy tylko chcieć i stosować się do zaleceń instruktażowych. Przeczytaj wszystko uważnie i postaraj się dokładnie zrozumieć zawarte informacje, gdyż pozwoli to na zapoznanie się z zagadnieniem i podjęciem decyzji.

W ofercie przekazuję sposób postępowania, który staje się coraz bardziej popularny wśród użytkowników Internetu. Potencjał jest ogromny, a możliwości nieograniczone. Wielkość dochodu zależy tylko od Ciebie, ponieważ sam ustalasz czas i program dnia. Uzyskasz ode mnie instrukcje jak postępować, aby zdobyć zainteresowanie produktem, który ode mnie otrzymasz. Na początek zawsze będę dla Ciebie dostępny i odpowiem na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości.

Przez pierwszy 30 dniowy okres, nazwijmy go próbnym nie ponosisz żadnych opłat, a materiały marketingowo- szkoleniowe otrzymujesz ode mnie za darmo, tak jak ja je otrzymałam. Twoim zadaniem jest przesyłanie ogłoszeń według instrukcji, gromadzenie listy zainteresowanych osób, oraz odpisywanie na pytania. Każda pozyskana przez Ciebie nowa osoba ma podobnie tak jak Ty 30 dniowy okres próbny. Jeżeli po upływie 30 dni nie będziesz zadowolony z efektów własnej pracy i będziesz miał ochotę zakończyć działanie - możesz to zrobić nie ponosząc żadnych kosztów ani konsekwencji prawnych.

Przystępując do kursu nie masz nic do stracenia: szkolenie początkowe gratis, sam sprawdzasz i testujesz system. Twój pierwszy przekonany klient pokrywa całkowity koszt Twojego projektu. Każdy następny klient to Twój czysty zysk. Masz pytania? Przyślij e-mail : adres@email

Info 2.

Wszelkie informacje o kursie są wysyłane e-mailem. Cały projekt składa się z 12 zeszytów szkoleniowych, które są wysyłane, co miesiąc, przez cały rok na Twój adres dostępny. Wysyłam Ci teraz info 1, info 2, info 3 i info 4 wraz z formularzem Listu intencyjnego, który znajduje się w drugim załączniku.

Po otrzymaniu od Ciebie listu, prześlę Ci bezpłatnie dalsze wskazówki zatytułowane KROK PO KROKU. Są one pomocne w określaniu celu działania i w przygotowaniu planu marketingowego. Do Twoich głównych obowiązków należało będzie przekazywanie materiałów szkoleniowych oraz pomoc w nauce prowadzenia biznesu przez Internet. Przekazywanie polega na wycięciu i skopiowaniu otrzymanych ode mnie informacji i dołączeniu ich do e-mail wszystkim Twoim klientom. Oczywiście, aby uzyskać zainteresowanie musisz najpierw zamieścić w sieci odpowiedniej treści ogłoszenie. Cykl szkolenia jest bardzo prosty.

Poniżej przedstawiam skrótowo ogólne zasady działania:

1. Daję Ci pełne, nieograniczone prawo odsprzedaży materiałów szkoleniowych, które dobrze się sprzedają, a sprzedaż przynosi Tobie 100% przychodu w wysokości 35 zł miesięcznie od każdego klienta przez okres 12 miesięcy.

2. Daję Ci komplet narzędzi marketingowych, wiedzę i wsparcie niezbędne do prowadzenia działalności.

3. Pomagam Ci w rozpoczęciu działalności bezpłatnie przez 30 dni. Okres ten pozwoli Ci się zorientować, czy ta działalność warta jest poświęcenia czasu i wysiłku. W miarę upływu 30 dni podejmiesz decyzję, czy zarabiasz wystarczającą ilość pieniędzy i czy chcesz kontynuować działalność. Twoje wydatki po upływie 30 dni wyniosą 35 zł miesięcznie, czyli tyle ile otrzymasz od pierwszego spośród wielu Twoich klientów.

4. Musisz znaleźć tylko jednego chętnego zainteresowanego projektem, aby cały materiał szkoleniowy był dla Ciebie darmowy. Po znalezieniu pierwszego klienta dalej pójdzie gładko i wszyscy pozostali stanowią dla Ciebie czysty zysk. Będziesz zatrzymywał wpłatę po 35 zł tylko dla siebie od każdego następnego klienta. Wpłata będzie kierowana na Twoje konto bankowe, więc będziesz miał wgląd i kontrolę nad swoimi finansami.

5. Nauczę Cię, w jaki sposób pozyskać pierwszych chętnych do zarabiania w Internecie, to oni będą stanowić Twoich klientów, których Ty będziesz obsługiwał, uczył i wprowadzał w inter-biznes.

6. Doradzę Ci, gdzie i w jaki sposób umieścić ogłoszenie, aby jak najwięcej osób mogło znaleźć Twój adres. Pokażę Ci jak prowadzić marketing. Pokażę również jak przyciągnąć uwagę zainteresowanych, tworzyć bazę klientów, którzy będą wypracowywać Twoje zyski.

7. Po upływie roku nasza znajomość może się zakończyć. Natomiast Ty możesz w dalszym ciągu sprzedawać zeszyty z kursami na wyuczonych zasadach z możliwością modyfikacji bez żadnych dodatkowych opłat, koncesji i kosztów. Po prostu z chwilą zakupu otrzymujesz pełne nieograniczone prawo do dalszego wykorzystania i rozpowszechniania.

Dziękuję za wykazanie poważnego zainteresowania naszym produktem. Cieszę się, że mogę pomóc Ci w uzyskaniu niezależności finansowej przy użyciu Internetu.


Info 3.

Przed Tobą otwierają się dopiero podboje sukcesu. Nie zatrzaśnij ich przed sobą. To, co chciałbym przedstawić to oryginalny, bezpośredni, łatwy w zrozumieniu projekt. Domowy biznes oparty na Internecie, czyli inter-biznes w formie kursu biznesu. Jeżeli chcesz być niezależny finansowo, nie zastanawiaj się i przystąp do niego!

Dzięki niemu zarabia się na całym świecie. Na pewno i Ty poszukujesz dodatkowego zarobku. Niewykluczone, że jak przekonasz się do mojej oferty, może on stać się Twoim jedynym źródłem utrzymania. Każdy uwielbia wydawać pieniądze, czerpiąc z tego bardzo dużo satysfakcji, jeszcze bardziej niż zaspakajanie własnych marzeń, cieszyć Cię będzie spełnianie zachcianek Twoich najbliższych.

Powróćmy jednak do biznesu, który jest inny, funkcjonuje w wirtualnej rzeczywistości i jest na tyle nowy, że niewielka grupa uprzywilejowanych osób korzysta z jego możliwości.

Możesz prowadzić biznes w całości w systemie on-line. W niedalekiej przyszłości możesz również próbować powiększyć reklamy o ogłoszenia prasowe. Dobrze pracują ulotki, ale na to jeszcze przyjdzie czas i pora. Skupmy się na on-line.

Jest to prosty funkcjonujący interes, który zaskoczy nowicjuszy, kiedy zobaczą rosnące zapotrzebowanie na niego. Odkryjesz nieograniczone możliwości prowadzenia biznesu, który jest łatwy w obsłudze i utrzymaniu. Poprzez postępowanie krok po kroku wejdziesz w sprawdzoną strukturę.

Za pomocą tego kursu dokonujesz dystrybucji dwunastu Edukacyjnych Zeszytów Szkoleniowych w cyklach miesięcznych. Taka forma kolportażu funkcjonuje na całym świecie, jako praca w domu i w dowolnym czasie.

Kurs jest projektem edukacyjnym z powodzeniem promowanym w sieci Internet. Powstał w Zjednoczonym Królestwie w 1989 roku i był rozpowszechniany za pomocą tradycyjnej poczty ze wszystkimi towarzyszącymi kosztami, opóźnieniami i kłopotami.

Ten kurs jest zupełnie innego rodzaju. To sprawdzony i aktualny poradnik, który (jeżeli tylko będziesz chciał) może stać się Twój i służyć Ci przez wiele lat. Co miesiąc, przez rok, będziesz otrzymywać materiały szkoleniowe w formie 12 zeszytów, które dostarczą Ci wszelkich informacji biznesowych. Zawarta w nich wiedza przydatna jest nie tylko w biznesie Internetowym, ale ukształtuje Ciebie na dalsze lata. Pozwoli Ci samodzielnie się rozwijać i modyfikować dalszą działalność.

Dzięki temu kursowi staniesz się asertywny i bardziej wszechstronny, a tym samym odporniejszy na zmiany i stres.

Kurs odpowie na Twoje potrzeby i wyposaży Cię w podstawowe narzędzia i środki do osiągnięcia rzeczywistej, trwałej niezależności finansowej. Będzie on uczył nie tylko sukcesu w tym, co robisz, ale w każdym innym otoczeniu biznesowym. Możesz, bowiem czekać przez długi czas na znalezienie odpowiedniego planu działania, który w trakcie realizacji przyniesie Ci satysfakcję, pieniądze i możliwości. Jak długo narażać się możesz na koszty, niepowodzeń? Z drugiej zaś strony nie można od razu wykluczyć, że masz złe pomysły lub nie natrafisz na swój własny, znakomity biznes. Nie, po prostu nie wiesz jak to zrobić.

Potraktuj, więc ten kurs jako swoistego rodzaju naukę. Bezinwestycyjnie zaryzykuj i sprawdź jak to działa. Nic nie tracisz, a możesz tylko zyskać. Na logikę: jeżeli korespondujemy, to oznacza, że surfujesz po Internecie i zakładam, że sprawia Ci to przyjemność. Dlatego uważam, że można połączyć przyjemne z pożytecznym nie nastawiając się od razu na wielkie korzyści.

A wtedy przy okazji zaczniesz zarabiać i każdy zarobiony grosz będzie na wagę swej wartości.

Dobrze prowadzony kurs już po upływie 32 dni, (od daty rozpoczęcia) powinien zaskoczyć Ciebie pierwszym wpływem gotówki. To będzie dopiero początek. Sam się nawet nie zorientujesz jak to wszystko, dobrze i błyskawicznie działa. W ciągu jednego roku zarobi on dla Ciebie duże pieniądze. Życzę Ci tego.

Informacje wpływają w postaci Edukacyjnych Zeszytów Szkoleniowych, które będziesz otrzymywał każdego miesiąca, będą zarówno Twoim kursem edukacyjnym jak również Twoim - gotowym produktem. Wpłaty wpływają bezpośrednio na Twoje konto i masz nad wszystkim kontrolę. Naga prawda jest oczywista, większość ludzi ignoruje możliwości, które pojawiają się bardzo rzadko w życiu. Niektórzy ludzie obawiają się zmiany, mam nadzieję, że Ty do nich nie należysz! Pokaż mi, że tak jest naprawdę, że się nie mylę!

Jak ktoś odpisuje, że z jakiegoś powodu nie jest w stanie przystąpić do tego wszystkiego to traktuje to tak, jakby powiedział: nie interesują mnie pieniądze! Operacje w całości dokonywane są przez Internet. Poświęcając tylko ok. 1-2 godzin dziennie, będziesz miał w przeciągu 3 tygodni kręcący się domowy interes. Zastanów się i przypomnij sobie swoje najskrytsze marzenia. Nie bój się marzyć, czas najwyższy odkurzyć pamięć i przypomnieć sobie własne pragnienia, a później tylko zacząć je realizować. Jestem pewny, że jest, co...

Ta praca daje Ci pieniądze i swobodę. Sami garną się klienci, chętni do zakupu i są zadowoleni. Czy masz wątpliwości, że będzie pracować dla Ciebie?

Tak, jeżeli tylko na to pozwolisz. Wszystko, czego potrzebujesz, to uświadomienia sobie potrzeb i możliwości oraz wystartowania w wirtualny świat. Nie kupujesz kota w worku.

Dlaczego to funkcjonuje?

Ponieważ coraz więcej osób odczuwa potrzebę przekwalifikowania się, przeszkolenia, zdobycia nowych doświadczeń i możliwości zarobku. Jest wielu ludzi, którzy nie mogą się zdobyć na zmianę dróg zawodowych lub uruchomiania własnej działalności. To nowi klienci, uzyskają przeszkolenie i doświadczenie potrzebne do prowadzenia własnego biznesu bez ryzyka, dużych nakładów finansowych, kosztów personalnych, lokalu, transportu itp.

Piękno tego biznesu polega na tym, że Ty nie musisz wychodzić i uczestniczyć w sprzedaży bezpośredniej, nie ponosisz żadnych kosztów. Działalność prowadzisz bez personelu i zbędnych opłat. Oczywiście nic wartościowego nie jest za darmo. I naturalnie kurs nie jest za darmo. Kurs został zaprojektowany tak, aby rozpocząć go bez żadnej przedpłaty.

Jeżeli po 30 dniach stwierdzisz, że ten projekt pracuje dla Ciebie i zarabiasz pieniądze, wówczas i tylko wówczas, zaczynasz płacić 35 zł miesięcznie za każdy otrzymany Edukacyjny Zeszyt Szkoleniowy. To samo będą robić Twoi klienci. To jest Twój własny interes. Masz nad nim bezpośrednią kontrolę na każdym etapie. Im więcej klientów zyskasz, tym więcej zarobisz. Nie ma żadnego systemu prowizji. Możesz prowadzić Twój biznes tak długo jak sobie życzysz i w każdym momencie, kiedy będziesz chciał możesz go zakończyć. Masz moją gwarancję odkupienia listy I dlatego możesz swój biznes odsprzedać Twojemu sponsorowi, czyli mnie. Dodatkową korzyścią jest, że gdy zakończysz swój pierwszy rok działalności, nabywasz prawo do materiałów dotyczących tego samego produktu i możesz reaktywować swój interes w każdym momencie bez żadnych dalszych dla mnie opłat. Jestem pewny, że coś wewnątrz podpowiada Ci, że to jest właściwy krok dla Ciebie.

Tysiące osób poszukuje nowego, lepszego źródła utrzymania. Ty pierwszy otrzymujesz te wiedzę, aby rozpowszechnić ją dalej. Za pieniądze zaspokajasz niedosyt intelektualny swoich klientów. Tak, Ty po prostu powielasz dostarczanie części kursu i wysyłasz dalej do swoich klientów. Teraz chyba już widzisz, że jest to prosty sposób w systemie on-line.

Pamiętaj! To nie jest sprzedaż łańcuchowa ani piramida. Nie występują tu żadne opłaty z gry, prowizje lub bonusy, żadne partie towaru do sprzedaży ani też kwalifikowane poziomy obrotów, które należy osiągnąć.
 Aby rozpocząć wyślij e-mailem wypełniony List Intencyjny na mój adres, w treści wpisując: LIST INTENCYJNY!

adres@email

Info 4.

Jeżeli czytasz Informację 4  to znaczy, że ta lektura naprawdę Cię wzięła. Jesteś już bardzo blisko do dokonania właściwego wyboru. Ten kurs jest kursem w zakresie informacji i w układzie miesięcznym. Powiem więcej, jest produktem przyszłości. Informacje, wysłane Tobie w kolejnych miesiącach, będą stanowić wyczerpujący podręcznik świata biznesu i asertywności. Otrzymasz również pełne prawa powielania, celem dalszej sprzedaży Twoim klientom.

>>>>>>>>>>> z listem siódmym niespodzianka >>>>>>>>>>>>

E-maile od zadowolonych klientów:

„Już od momentu wejścia w tą akcję, strumień moich przychodów ewidentnie zmierza ku zwielokrotnieniu. Nie mogę uwierzyć w szybkość, z jaką to chwyta! Mała próba e-mailowa została wykonana w poniedziałek wieczorem i we wtorek rano było 10 zapytań oraz 3 listy intencyjne.”

„Promuję ten kurs jedynie od sześciu tygodni, a zapłaciło mi już 27 nowych klientów. Dlaczego ktoś wcześniej nie wyszedł z tą wspaniałą ideą?”

„Z początku byłem sceptyczny - jak to może zadziałać? Lecz po prostu wziąłem kartkę papieru i policzyłem: dostaję darmowy kurs i 30 dni na zebranie własnej grupy kursantów. 30 dnia wpłacam 35 złotych na konto osoby u której znalazłem ogłoszenie, następnie otrzymuję po 35 złotych od każdej osoby, która odpowiedziała pozytywnie ma moje ogłoszenie. Wiedząc, że jestem w stanie w ciągu 30 dni pracując w pełnym wymiarze godzin znaleźć około 90 - 120 osób(średnia: 105) mój dochód po upłynięciu okresu darmowego dla moich ludzi wyniesie: 105x35-35 = 3675 złotych na czysto.

„Jestem w programie już drugi miesiąc, dziś przyszły kolejne części kursu, które rozprowadziłem… Zarobiłem 5425 złotych. Bez wstawania sprzed komputera. Polecam, Radek”


Pierwszym i ostatnim krokiem przed rozpoczęciem kursu jest zapoznanie się i przesłanie wypełnionego Listu intencyjnego na moją skrzynkę pocztową:

adres@email

Mam nadzieję, że jesteś już zdecydowany i przestałeś się wahać?.

List intencyjny potwierdzi, że chcesz rozpocząć pracę. Będzie on ważny przez 30 dni. List intencyjny nie jest wiążący. Został on przygotowany, aby dostarczyć mi podstawowych informacji o Tobie. Masz moją osobistą gwarancję, iż jeżeli zaczniesz i później zdecydujesz się zrezygnować, odkupię od Ciebie interes w każdym momencie.

Przejrzyj materiał, który otrzymałeś. Sporządź spis pytań, które chciałbyś mi

zadać i wyślij je do mnie adres@email


Proszę teraz o uzupełnienie Listu intencyjnego, który wysłałam w drugim załączniku i przesłanie go do mnie na adres adres@email

Uwaga!

Twoje dane nie są i nie będą w żaden sposób wykorzystywane ani przetwarzane do celów marketingowych, nie są one też udostępniane osobom trzecim.

3. List intencyjny:

List intencyjny

Ja, niżej podpisany/a zwracam się o przystąpienie do kursu menedżerskiego. Rozumiem, że mogę promować ten projekt w systemie on-line poprzez e-mail i stosować wysyłki sieciowe, oraz że będzie mi udostępnione pełne wsparcie i pomoc.

Ten list intencyjny jest ważny przez okres 30 dni od daty wysłania pocztą elektroniczną. W przeciągu 30 dni nie potrzebuję dokonywać ŻADNYCH płatności z tytułu kursu.

Jeżeli będę zadowolony/a z tego projektu po pierwszych 30 dniach i będę chciał/a kontynuować, zgadzam się zapłacić 35 zł za każdy dodatkowy pakiet informacyjny otrzymany po pierwszym miesiącu. Mogę w każdym momencie odstąpić, przesyłając jedynie e-mail na adres: adres@email w temacie wpisując REZYGNACJA. Ponadto, jeżeli w tym momencie będę posiadał/a w swojej gestii pewnych klientów, przekażę, ( jeżeli będą chcieli dalej współpracować) ich dane na podany wyżej e-mail, aby moi klienci nie zostali utraceni z powodu odstąpienia przeze mnie od projektu.

Rozumiem, że jeżeli odstąpię od projektu, nie będą ciążyły na mnie dalsze płatności.

Imię:

Nazwisko (nie koniecznie):

Rok urodzenia:

Miejscowość zamieszkania:

Adres e-mail:

Numer GG (nie koniecznie):


Z poważaniem

Trzeci Etap, z dwoma załącznikami:
KROK PO KROKU

Witam po raz kolejny.

Otrzymałem Twój formularz pod nazwą List Intencyjny. Cieszę się, że podjąłeś słuszną decyzję. Od tego momentu rozpoczyna się Twój 30 dniowy okres próbny. Jest to czas na uruchomienie Twojego biznesu, oczywiście z moją pomocą. Teraz otrzymasz ode mnie instrukcję KROK PO KROKU, w której to treści postaram się jak najbardziej czytelnie przedstawić kolejne, sprawdzone już (przez innych) czynności. Chciałbym abyś bardzo dokładnie zapoznał się z ich treścią oraz bardzo krytycznie i rzeczowo zabrał się do pracy.

Jak już wcześniej wspominałem, zarobki zależą tylko od Ciebie i Twojego poświęconego czasu pracy na Twoim komputerze i w Twoim domu. Naprawdę!!! Wszystkie opisane poniżej czynności są bardzo proste. Z biegiem czasu wpadniesz w rutynę i nawet niepostrzeżenie zauważysz, że poświęcasz temu projektowi coraz więcej czasu. Stanie się to koniecznością wymuszoną przez zainteresowanych ofertą, którą Ty zredagujesz, a ze Swojej skrzynki elektronicznej będziesz obsługiwał, odpowiadał i wysyłał dalsze ogłoszenia w szeroki świat. Pierwsze profity pojawią się najpóźniej między 32 a 40 dniem od chwili rozpoczęcia działalności. Dlatego nie można zwlekać, pracę należy rozpocząć już teraz a najdalej jutro. 30 dniowy okres próbny jest po to abyś w tym czasie przygotował sobie niezbędną do dalszej pracy i zarobku rzeszę potencjalnych klientów zainteresowanych pieniędzmi i pracą. Będziesz z nimi postępować podobnie jak ja postępuję teraz z Tobą.

Pamiętaj!!! W czasie trwania okresu próbnego nie ponosisz żadnych kosztów ani opłat. Jednakże, jeżeli zdecydujesz się w projekcie pozostać, to po upływie 30 dni od daty otrzymasz ode mnie pierwszy (z dwunastu) zeszyt szkoleniowy. Te comiesięczne zeszyty wprowadzą Cię w poważny prawdziwy biznes. Natomiast za każdy z tych dwunastu zeszytów, dostarczanych, co miesiąc, będzie trzeba zapłacić po 35 PLN (za każdy). Ale wystarczy, że znajdziesz jednego klienta, który kupi Kurs od Ciebie i wszystkie koszty Ci się zwrócą. Kolejny klient to już Twój zysk.

Są to EDUKACYJNE INFORMACJE SZKOLENIOWE przybliżające Cię do sukcesu i bardzo poważnie traktujące zagadnienia biznesu, marketingu i organizacji pracy. Każda nauka kosztuje, a zwłaszcza na wolnym rynku. Uważam, że zaproponowana cena nie jest ceną wygórowaną a zważywszy na możliwości, jakie dzięki Projektowi16 można osiągnąć jest ceną uczciwą, (zresztą Ty również będziesz tak postępować, bo taki jest system i inaczej nie można...). Zasady są proste. Przez dwanaście miesięcy jesteśmy ze sobą związani. Po upływie tego czasu wszystkie zakupione przez CIEBIE ZESZYTY i zawarte w nich materiały są już Twoją własnością i na dodatek masz pełne prawo do wykorzystywania ich w dowolny sposób.

UWAGA!!!  Zawsze możesz się wycofać z projektu bez żadnych konsekwencji finansowych, ani prawnych. Możesz to zrobić w trakcie okresu próbnego, jak również w czasie dwunastomiesięcznego szkolenia. Jednakże, jeśli zdecydujesz się wycofać, to w trosce o Twoich klientów, (którzy są zainteresowani dalszą współpracą z projektem) gwarantuję Ci odkupienie listy Twoich klientów.

Pamiętaj, jestem do Twojej dyspozycji i zawszę służę Ci pomocą w osiągnięciu sukcesu. W każdej chwili, jeżeli potrzebujesz pomocy lub nurtują Cię jakieś niepewności, zawsze możesz liczyć na mnie i oczekiwać pomocy, porady, wsparcia. Każdy tak jak i Ty ma na początku obawy i wątpliwości. Dość długo zastanawiałem się i analizowałem za i przeciw. Nie dawało mi to jednak spokoju. Aż któregoś dnia postanowiłem spróbować. Reakcja była niemalże natychmiastowa, a skutek przewyższył moje przypuszczenia i oczekiwania. Wtedy to doszedłem do wniosku, że niepotrzebnie tak długo się wahałem! Teraz jestem dumny z tego co robię, a najbardziej z tego, że mogę pomóc innym. UWIERZ W TO… TO DZIAŁA!

Serdecznie zapraszam na „PRZYGODĘ Z BIZNESEM”.

„Przygoda z biznesem” - czyli 4 kroki do sukcesu.


::::::::::Krok pierwszy::::::::::

Drogi Współpracowniku.

Skopiuj e-maile, które będę Ci wysyłać jak i te, które już zostały Tobie przesłane. Nie zapomnij zmienić danych adresowych na wszystkich dokumentach na własny adres e-mail. Dokumenty wysyłaj jako załącznik do e-mali, lub jako ich treść. Najlepiej zapisuj je w programie WORD. Zapisz je, (np. Moje dokumenty lub Aktówka) tworząc oddzielny plik z utworzonym skrótem na Pulpicie (zawsze będzie pod ręką) i powielaj do e-maili według potrzeby. Aby tego dokonać zaznacz cały blok otrzymanego e-maila, kliknij program „Edycja” na pasku menu u góry ekranu a następnie kliknij polecenie "Kopiuj" (lub trzymając wciśnięty klawisz CTRL i wciśnij klawisz C, jeżeli używasz Windows). Teraz włącz Twój ulubiony program tekstowy (WordPerfect, MSWord, Write, Notepad, MSWorks, itp.) i otwórz „Nowy dokument”. Kliknij na program "Edycja", następnie kliknij klawiszem „Wklej” (lub wciśnij jednocześnie klawisze CTRL+V w Windows), i powinieneś zobaczyć cały tekst z  e-maila na ekranie. Kliknij "Plik" i "Zapisz jako" a następnie nazwij Twój nowy plik tak, jak ja to uczyniłem oraz kliknij "Zapisz". Mówiąc prościej: stwórz sobie nowy folder i zapisuj po kolei, każdy list w formacie Word. Pozostawiam Ci 24 godziny na przeczytanie bieżących informacji i ich zrozumienie.

System ten reaguje bardzo szybko i w szybkim tempie pojawią się u Ciebie liczne zapytania. Toteż uważnie przeczytaj, aby dokładnie zrozumieć bieżące informacje dla poprawnego zastosowania i zinterpretowania odpowiedzi z optymalnym rezultatem.

KOLEJNOŚĆ POSTĘPOWANIA:

1. Redagujesz treść ogłoszenia (Krok drugi).

2. Według programu wyszukiwarki internetowej przygotowujesz sobie listę darmowych ogłoszeń (na początek,) później możesz również zacząć umieszczać ogłoszenia na serwerach płatnych.

3. Otrzymujesz PIERWSZE ZAPYTANIA.

PIERWSZY LIST: Odpowiadasz listem pierwszym o tej samej treści, który otrzymałeś ode mnie (jedna uwaga - list ten i każdy następny musisz zmodyfikować zamieniając adres e-mail na własny). Oczekujesz odpowiedzi zwrotnej z tematem: CHCĘ SPRÓBOWAĆ!

Teraz wysyłasz DRUGI LIST (szczegóły oferty + list intencyjny), który podzielony jest na cztery działy tematyczne:

INFO 1: OD SIEBIE - ogólne informacje o Projekcie,

INFO 2: DANE TECHNICZNE - informacja na temat Projektu,

INFO 3: HISTORIA I RAPORT POUFNY - przegląd Projektu,

INFO 4: LIST INTENCYJNY - jest on swoistym przyzwoleniem w formie formularza, który to tak naprawdę rozpoczyna współpracę i pracę Twojego klienta z Tobą oraz uruchamia procedurę wysyłki informacji szkoleniowej KROK PO KROKU. Jest to żywotny dokument prawny, który musi zostać wypełniony przez Twojego klienta, zanim będzie on mógł rozpocząć swoją działalność.

ZAPAMIĘTAJ! Czasami zdarza się UTRATA LISTU. Dzieje się tak nie wiadomo, dlaczego.

Moim zdaniem ludzie nie zawsze i nie do końca czytają przesłane informacje. Przypuszczam, że Twoim nowym klientom również będzie się też tak zdarzać. Wtedy należy ponownie skopiować i wysłać tekst z samym listem. Możesz dodać od siebie kilka ciepłych słów (patrz krok szósty) dalej należy tylko czekać!

TRZECI LIST: PO OTRZYMANIU LISTU INTENCYJNEGO!!!!!!!!!!

Wykonujemy KOLEJNY ruch i przesyłamy list KROK PO KROKU.

SKŁADOWE INSTRUKCJIE:

1. KROK PIERWSZY - właśnie teraz go czytasz,

2. KROK DRUGI - zawiera podstawowe informacje o umieszczaniu ogłoszeń,

3. KROK TRZECI - wgląd w materiały kursu,

4. KROK CZWARTY - podsumowane wszystkich wiadomości razem, oraz informacje na temat rozsyłania ogłoszeń w Grupach Dyskusyjnych,

5. KROK PIĄTY - jak sobie radzą inni,

6. KROK SZÓSTY - jak wykonywać dalsze kroki inspirujące Tych, którzy otrzymali, ale nie odesłali nam Listu Intencyjnego,

7. KROK SIÓDMY - jest to ostatnia przesłana instrukcja. Przeznaczona jest tylko i wyłącznie dla nowych klientów, którzy przystąpili do Projektu i po upływie 30 dniowego okresu próbnego chcą dalej pracować - i dalej zarabiać. W naszym przypadku Twój 30 dniowy okres próbny kończy się po upływie 30 dni. Do tego czasu powinieneś już mieć przynajmniej 20 przesłanych Listów Intencyjnych.

PAMIĘTAJ! Inni już pracują i zdobywają sobie rynek. Nie trać czasu. Zacznij już dziś lub jutro.

Jeżeli masz jeszcze jakieś wątpliwości, problemy lub kłopoty napisz do mnie niezwłocznie:

adres@email

Od tego jestem, aby wspierać, pomagać, tłumaczyć i wyjaśniać. Im mniej jest niewiadomych tym lepiej dla nas wszystkich.

::::::::::Krok drugi::::::::::

Drogi Współpracowniku.

Kiedy masz już wszystko na swoim miejscu, obsługa zajmie około godziny dziennie (w zależności od tego jak duże będzie zainteresowanie Twoim ogłoszeniem). Tyle powinieneś poświęcić reklamie. Na razie skopiuj jak najszybciej kompletne e-maile, które Ci wysyłałem. Nie możesz zapomnieć o wykonaniu zmian adresowych (najlepiej w tych samych miejscach gdzie są moje). Moim zdaniem e-maile należy wykonać przy zastosowaniu programu tekstowego typu WORD. Tak przygotowane e-maile powinny stanowić swoistego rodzaju matrycę do wielokrotnego użytku. Jeszcze raz UPEWNIJ SIĘ, że wszystkie zmiany są prawidłowo wykonane!

System ten posuwa się bardzo szybko i będziesz miał liczne zapytania w ciągu najbliższych kilku dni. Dlatego też bardzo istotne jest przyswojenie sobie wszystkich szczegółów tych informacji tak, aby móc stosować ten system z optymalnymi rezultatami. Gdy już czujesz się w pełni przygotowany i sprawdziłeś, że DOKONAŁEŚ ZMIANY ADRESU E-MAIL NA SWÓJ WŁASNY nie pozostaje już nic innego jak czekać na klientów.

BĘDĄ... TEGO MOŻESZ BYĆ PEWNY!!!

ALE JAK TO ZAWSZE W ŻYCIU BYWA SZCZĘŚCIU ZAWSZE TRZEBA TROSZKĘ  POMÓC.

Tak jest i w tym przypadku. Zanim zaczniesz zastanawiać się i przygotowywać treść ogłoszeniową! DOBRA RADA! Poleć swojej wyszukiwarce znalezienie witryn i serwisów ogłoszeniowych. Zrób sobie z tego listę. Możesz atakować zarówno darmowe jak i płatne (w późniejszym czasie). Musisz pamiętać, że nie na wszystkich Twoje ogłoszenie ukaże się od razu. W niektórych przypadkach informacje ukazują się z pewnym opóźnieniem. Wyszukuj działów PRACA, DAM PRACĘ, BIZNES, KONTAKTY, INTERNET i pochodne. Korzystaj z serwerów lokalnych i ogólnokrajowych.

To są przykładowe strony na których można zamieszczać darmowe ogłoszenia:

www.dwukropek.pl

www.forumowisko.pl

www.ogloszenia.web-marketing.pl

Tu jest link do strony z rankingiem różnych Forum:

http://www.przemo.org/phpBB2/forums.php?c=10&sid=7e6104a394a463aec0ce2aac1ab235be

PRZYKŁADOWE OGLOSZENIA.

Uważamy, że nagłówkiem, który znajduje najlepszy odzew jest:

„Pracownik e-mail… lub do obsługi e-mail pilnie poszukiwany”

To wpada w ludzkie oko.

Oto ogłoszenie, które idzie z tym w parze:

„Poszukuje pilnie pracownika do obsługi e-mail, aby sprostać dynamicznemu wzrostowi. Zarobisz miesięcznie 5.000 zł i więcej. Wyślij e-maila (Twój adres, e-mail)”,

lub z podaniem w wierszu tematu:

„Pracownik do obsługi e-mail. Oczekujemy poważnych zapytań od osób, które chcą zarobić poważne pieniądze”

Albo inne doskonale ogłoszenia:

„Zarządzający Systemem Web zatrudni osoby w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu do pracy w domu (komputerowy marketing Internetowy). Jeśli posiadasz komputer i doświadczenie w środowisku Internetowym, pomożemy Tobie zarobić. W celu uzyskania pełnych szczegółów skontaktuj się z......(Twój adres e-mail)”

„Zarządzający Systemem Web zatrudni w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu do pracy w domu pracowników do obsługi środowiska Internetowego i współpracujących kierowników marketingu. Przeszkolimy pozytywnych kandydatów. W celu uzyskana dalszych informacji wyślij e-mail (Twój adres e-mail)”

„Zarządzający Systemem Web posiada wolne miejsca na prace w domu w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu dla pracowników do obsługi komputera i prowadzenia marketingu. W celu uzyskania pełnych szczegółów skontaktuj się pod...(Twój adres e-mail)”

Możesz i powinieneś zamieścić także swoje własne oryginalne ogłoszenie. Czy skorzystasz z gotowców, czy na planie tego opracujesz coś nowego, albo ułożysz nową treść - działanie jest dowolne, ważne, żeby było skuteczne. Należy tylko wyważyć, czy to będzie brało. Bo to rzecz najważniejsza.

UWAGI DLA NOWYCH i przyszłych menedżerów:

- nie stosuj interpunkcji ($,! Itd.) o ile nie jest to częścią nazwy,

- unikaj skrótów (wpisuj pełna nazwę firmy),

- nie wymieniaj regionu lub miasta, jeśli nie stanowią one części nazwy,

- szukaj bezpłatnych miejsc ogłoszeń (na płatne zawsze masz czas, nie inwestuj, dopóki nie poczujesz się pewnie w swojej roli...),

- nigdy nie umieszczaj ogłoszenia pisząc treść DUŻYMI LITERAMI (w Internecie taka informacja odbierana jest jako !!! KRZYK!!! ).

Kilka tytułów (NAGŁÓWEK OGŁOSZENIA) do wykorzystania:

- 70 zł /godz. dzięki komputerowi!!!!

- 6.000 Zł/mies. dzięki komputerowi!!!!

- WYLEJ SWEGO SZEFA!!!!

- BEZPŁATNE PRZYSTĄPIENIE!!!!

- TYSIACE Z PRACY W DOMU!!!!

Jak ogłaszają inni... Przykłady używane w tej branży:

„Poszukuje pilnie pracownika do obsługi e-mail. Atrakcyjne wynagrodzenie! Więcej informacji:jakiś.adres@email”

„Oto Twoja okazja do zarobienia pieniędzy, niezależnie czy to będzie drugie źródło czy podstawowe.”

„Możesz łatwo zarobić 1000 zł tygodniowo poświęcając tylko 10 godzin Twojego czasu!”

„Możesz dodatkowo zarobić nawet 5000 zł, jeśli masz życzenie poświęcić pełny wymiar godzin. Cała praca jest wykonywana w Twoim własnym domu. Sam ustalasz swój własny rozkład. Wszystko, czego potrzebujesz to komputer, natomiast jest zapewnione pełne Szkolenie on-line. W 30-dniowym okresie próbnym, nie masz nic do stracenia. Zacznij robić pieniądze dziś (Twój adres e-mail)”

„PRACA W DOMU! Bądź szefem dla siebie!

Czy jesteś gotów na cos INNEGO? Masz dość codziennego drążenia? Czy jesteś zmęczony patrzeniem jak inni ciągną korzyści z TWOJEGO wysiłku? Czy chciałbyś pracować w domu, poświęcać więcej czasu swojej rodzinie, przyjaciołom lub hobby? Dałeś już sobie spokój z tymi wątpliwymi ofertami, które obiecują wszystko a zostawiają cię z niczym? JA TEŻ!!! To dlatego stałem się Pracownikiem emailowym. Prowadzę cały interes on-line, co oznacza, iż mam bardzo niskie koszty ogólne i mogę wykonywać cala moja prace w zaciszu i wygodzie mojego własnego domu, według mojego rozkładu. Potencjalnie możesz zarobić 2.000 do 5000 zł w niepełnym wymiarze czasulub 5.000-15.000 w pełnym wymiarze czasu!! Zapewnione pełne przeszkolenie on-line! Nie potrzeba żadnych opłat gry. Wszystkiego, czego potrzebujesz to komputer z dostępem do sieci e-mail, trochę wolnego czasu oraz chęć zmiany kierunku twego przyszłego życia! W celu uzyskania dalszych informacji, skontaktuj się (Twój adres e-mail)”

„Oto Twoja okazja do zarobienia pieniędzy, niezależnie czy to będzie drugie źródło czy podstawowe....Możesz łatwo zarobić 1000 zł tygodniowo poświęcając tylko 10 godzin Twojego czasu! pieniądze dziś Wyślij e-mail (Twój adres e-mail)”

„Chciałbyś zarobić 5.000 - 15.000 na miesiąc? żadne pieniądze na rozpoczęcie nie są potrzebne. Będziemy szkolić. To jest zabawne, proste i zajmuje jedynie kilka godzin dziennie. Ustalasz własny rozkład. Jeżeli masz komputer i dostęp do Internetu, to jesteś gotowy do pracy. Skontaktuj się (Twój adres e-mail)”

„Marzenie pracownika domowego spełniają się!!! Sensacyjne przychody. Praca w niepełnym wymiarze. Nie potrzebne żadnego kapitału. Wyślij e-mail o bezpłatny raport do (Twój adres e-mail)”

„Zarób tysiąc lub więcej tygodniowo, wykorzystując własny komputer i własny czas. W celu uzyskania więcej informacji wyślij do mnie e-mail na adres……. Do zobaczenia na szczycie!”

Oto znalazłeś powyżej kilka ogłoszeń, które możesz wykorzystać, lub wykorzystać przy redagowaniu własnych. Teraz ruch należy do Ciebie.......

::::::::::Krok trzeci::::::::::

Drogi Współpracowniku,

Projekt 16 to wiedza zawarta w dwunastu EDUKACYJNYCH ZESZYTACH SZKOLENIOWYCH, która spowoduje, że będziesz się czuł dobrze i bezpiecznie w każdym otoczeniu biznesowym. Działając i uczestnicząc w szkoleniu przez dwanaście miesięcy doprowadzisz Swoją znajomość komputera do perfekcji, a Internet w szczególności. No i rzecz najważniejsza: uzyskane materiały w sposób trwały będą Twoją własnością i np. za pomocą nagrywarki możesz je przechować na CD.

Dodatkowo w trakcie szkolenia każdy z uczestników w sposób domowy może zarobić, co dodatkowo powiększa zalety Projektu i stwarza, że Twoja nauka jest dochodowa. Z chwilą zakupienia pierwszego ZESZYTU możesz się traktować jak korepetytor. Drogą e-mailową za pieniądze przekazujesz wiedzę dalej. Zawarte informacje i wskazówki stanowią odrębną treść niejednokrotnie powstając na kanwie odcinków poprzednich.

Chciałbym bardzo stanowczo zaprzeczyć i zarazem poinformować, że Projekt NIE JEST żadną miarą Planem Piramidy, w swym kształcie czy formie. Nie jest to również system Marketingowo Wielopoziomowy typu (Multi Level Marketing - MLM lub inne). Nasz sukces nie zależy bezpośrednio od sukcesu innych, my nie osiągamy korzyści finansowych od innych pozyskanych sprzedawców.

1. Ja oferuję Produkt (Usługę Szkoleniową), który przychodzi w rozdziałach miesięcznych w cenie 35 zł za rozdział przez okres 12 miesięcy.

2. Pierwsze 30 dni jest wolne od opłat.

3. Ten produkt jest Internetowym Kursem Edukacyjnym. Można go uważać zarówno za kurs instruktażowy jak i program szkoleniowy. Ma on na celu nauczanie, instruowanie, prowadzenie i wyposażenie osoby w kwalifikacje, wiedzę i wgłębienie się w prowadzenie pomyślnego interesu sprzedaży internetowej oraz stanowi wartościowy przewodnik rozwoju osobistego i pozytywnego myślenia.

4. EDUKACYJNE ZESZYTY SZKOLENIOWE są pierwszym tekstem w odcinkach miesięcznych. Oprócz pierwszego podręcznika, następne 12 zostało opracowane w ten sposób, iż zawierają zestaw informacji biznesowych (instrukcje i wskazówki na temat marketingu w Internecie i nie tylko) jak też wartościowe wskazówki dla rozwoju osobistego i pozytywnego myślenia. Wierzę, że powodzenie w biznesie to więcej niż tylko trzymanie się formuły. Jest to sposób myślenia, wiary i działania. Jeżeli wierzysz, to możesz i będziesz. Jeżeli nie wierzysz, to nie możesz i nie będziesz. Poprowadzą one poprzez kroki potrzebne do osiągnięcia sukcesu w prowadzonej w domu działalności w zakresie marketingu Internetowego. Znajduje się tu kilka zapowiedzi z odcinka kursu z przyszłego miesiąca. Raz w miesiącu, łącznie przez 12 miesięcy, będą do Ciebie wysyłane EDUKACYJNE ZESZYTY SZKOLENIOWE. Szkolenie poprowadzi Cię drogą zrozumienia naturalnych zasad geniuszu, który z łatwością możesz wprowadzić w styl Swojego życia i pracy. Staniesz się asertywny i stworzysz nowe sposoby myślenia.

5. Nauczysz się jak opanować, utrzymywać i sprzedawać Twoje przedsięwzięcie. Nauczysz się jak radzić sobie w trudnych sytuacjach oraz jak zamienić niepowodzenia w sukces.

6. Niniejszy kurs poprowadzi Cię ku pomyślnej karierze. Poziom i zrozumienie sukcesu naprawdę zależy od Ciebie. Jedni znajdują sukces w pieniądzach, inni w pomaganiu drugim. Jeszcze inni w jednym i drugim. Wyznacz poziom Twojego zadowolenia ,a ja będę Ci pomagać w jego osiągnięciu.

::::::::::Krok czwarty::::::::::

1. Umieść ogłoszenie w Internecie i zacznij odpowiadać tym, którzy przesłali do Ciebie e-maile z prośbą o więcej informacji. Prześlij im e-mailem PIERWSZY LIST, czyli pierwszy e-mail, jaki dostałeś ode mnie.

2. Jeżeli są zainteresowani, wówczas otrzymasz odpowiedź: „JESTEM GOTÓW” lub „CHCE SPRÓBOWAC!”. Wtedy to wysyłasz INFO 1, INFO 2, INFO 3 i INFO 4, czyli drugi e-mail, jaki dostałeś ode mnie.

3. Następnie powinieneś otrzymać LIST INTENCYJNY i w odpowiedzi przesyłasz instrukcję KROK PO KROKU, czyli ten e-mail, który teraz czytasz.

Uwaga!

Jeśli po wysłaniu INFO 1-4, czyli e-maila 2, nie otrzymałeś LISTU INTENCYJNEGO, to po upływie 2-5 dni wyślij e-mail ponownie używając listu umieszczonego w Kroku Szóstym.

NARZĘDZIA I WSKAZÓWKI

Grupy Dyskusyjne - Teraz jesteś gotów rozpocząć reklamę. Aby reklama była skuteczna musisz ją powtarzać regularnie. Spróbuj wysyłać przynajmniej 10 ogłoszeń dziennie. Możesz promować swój biznes w Grupach Dyskusyjnych korzystając z darmowych ogłoszeń (płatnych na razie nie polecam). W dyskusjach średnio bierze udział w przybliżeniu ok. 30.000 oddzielnych Grup Dyskusyjnych i każda prowadzi inny temat.

Szukaj nazwy: pl.praca.oferowana, pl.praca.szukana, pl.biznes.

Używaj w temacie nazwy: dystrybutor, handlowiec

W Grupach unikaj określeń: pracownik e-mail, obsługa e-mail, (pomimo, że to na tym nasza praca polega, w Grupach Dyskusyjnych jest to temat ostro krytykowany, aczkolwiek chwyta!).

Unikaj również dyskusji oraz indywidualnych spamów (to jest etycznie zabronione i wywoła wojnę w Twojej skrzynce).

Jak już wejdziesz to posłuchaj o czym się mówi i dopiero umieszczaj swoją ofertę. W Grupach są ludzie, którzy wykorzystują dyskusję do sprzedawania różnych usług i towarów. Grupa Dyskusyjna jest jednym, gigantycznym, elektronicznym biuletynem. W Grupach takie ogłoszenia (w odpowiedniej chwili) powinno się umieszczać przynajmniej raz w tygodniu. Wtedy to ma sens. Generalnie w Internecie unikaj dni wolnych od pracy - to praktycznie bez efektu (to czas stracony). Ogłoszenia powinny być umieszczane tylko w dni robocze.

Wyszukuj (tylko) Grupy zorientowane handlowo i poświęć im kilka minut dziennie. Marketing w Grupach Dyskusyjnych jest bezpłatny i staje się bardzo popularny i efektywny, gdy stosujesz go regularnie i daje zaskakujące efekty. Każda wysyłka do Grupy Dyskusyjnej składa się z nagłówka i krótkiej wiadomości. Zamiast każdego dnia otwierać nowa wiadomość zamień twój plik krótkich ogłoszeń na wiadomość. Ludzie przeglądający przeczytają twój nagłówek i klikną w celu przeczytania twojej wiadomości.

Ta część kończy już Twoją instrukcje KROK PO KROKU. Rozpoczęcie pracy przy Projekcie nie powinno być już dla Ciebie kłopotliwe. Otwiera się przed Tobą nowy okres pracy. Mam nadzieję, że przyniesie Ci on spełnienie Twoich najskrytszych marzeń. Z całego serca i głębi duszy życzę Ci tego. Przeczytałeś właśnie tonę informacji i jestem pewien, że jesteś już gotów do rozpoczęcia pracy. Te kilka kroków z pewnością przybliżyło Ci styl i charakter pracy. Ufam, że nie pogubisz się w konfrontacji z rzeczywistymi zapytaniami prawdziwych klientów. Zresztą, jakby, co...? Jestem pod ręką adres@email

Jeszcze jedna rada:

Zachowaj wszystkie informacje w łatwych do odszukania folderach i plikach. Zrób sobie z nich kopię i w odpowiedni sposób zapisz. Zastanawiasz się pewnie, po co...? Otóż proponuję Ci w utworzonych kopiach, kolorami, zaznaczyć rzeczy dla Ciebie ważne i najważniejsze. W ten sposób będziesz mógł w wygodny sposób odszukać tego, co na daną chwilę będzie Ci potrzebne.

W plikach (nazwijmy je umownie) głównych, upewnij się, że umieściłeś swój biznesowy adres e-mail w odpowiednich miejscach. Ważną rzeczą jest, abyś używał oddzielnego konta e-mail do Twojej pracy. Każdego miesiąca będziesz otrzymywał 100-ki zapytań, i dlatego oddzielny adres ułatwi ich odszukanie.

Rozpocznij umieszczać swoje ogłoszenia w Internecie i zacznij sprawdzanie rynku. Przeczytałeś dostatecznie dużo, aby nie mieć już z tym problemu. Nie ograniczaj się do swojego własnego obszaru. Skorzystaj z dobrodziejstwa wyszukiwarki i zacznij rozsyłać wszędzie. Nie rozgraniczaj duży czy mały obszar. Tutaj nie ma reguły. Czasami małe regiony przynoszą większe efekty niż duże. Internet stanowi nieograniczony bank wymiany informacji, myśli technicznej, muzycznej, i innej (długo by tu wymieniać).

Efektywne ogłoszenie powinno ściągnąć minimum 25 odpowiedzi dziennie. Jeżeli stwierdzisz, że nie otrzymujesz w zadawalającej liczbie odpowiedzi, to nie załamuj się - po prostu zmień treść lub miejsce. Zawsze działaj szybko, reaguj, zarówno na brak efektów jak również na ich nadmiar.

Do nas należy udzielanie odpowiedzi w możliwie najkrótszym czasie. Jeżeli nie znasz odpowiedzi, lub nie jesteś czegoś pewny, zawsze możesz odpowiedzieć klientowi, że odpiszesz później. W między czasie kontaktujesz się ze mną:

adres@email zaradzimy.

NIGDY NIE ZMYŚLAJ I NIE KŁAM!!!

Nie ma nic gorszego jak stwierdzenie nieprawdy i w konsekwencji nabicie klienta w butelkę. Ja już nieraz zostałem nabity i wiem jak to wygląda, jakie są reakcje i jakie reperkusje. Tego zaś Tobie z całej siły NIE ŻYCZĘ. Oprócz Internetu i Grup Dyskusyjnych, są również inne sposoby na dobrze pracującą reklamę. Wymieniać by tu można długo, ale to nie o to chodzi. Wspominam o alternatywnej reklamie tylko po to, aby pokazać, że pomysłom po prostu nie ma końca, a ich ograniczenia są żadne.

Dobrym przykładem są ulotki, a jeszcze lepszym ulotki w kształcie karty biznesowej. Mówiąc o reklamie drukowanej należy wspomnieć o prasie lokalnej i tej ogólnopolskiej, własnym kolportażu lub zleconym. Nie można zapomnieć o mediach radiowych. Tylko, po co? Przecież to wszystko kosztuje, a mnie nie o to chodzi, natomiast chodzi o to, aby NASZE KOSZTY BYŁY JAK NAJMNIEJSZE. Właśnie takie możliwości daje nam Internet i dlatego przy tym pozostaniemy.

::::::::::Krok piąty::::::::::

JAK SOBIE RADZĄ INNI, aby się nie pogubić.

Załóż KARTE KLIENTA w programie Excel. Skopiuj na nią adres E-mail każdego Twojego klienta. Zapewni to przejrzysty wgląd w sytuację i spowoduje, że się nie pogubisz i zapanujesz nad Swoimi odpowiedziami. I DOBRA RADA - zacznij uzupełnianie od pierwszego dnia, aby nie doprowadzić do chaosu. PAMIĘTAJ - to Ty musisz pilnować terminowości wysyłek i jednocześnie odpowiadać na bieżąco. Z NASZEGO DOŚWIADCZENIA - dzięki instrukcji KROK PO KROKU i około dwugodzinnemu nakładowi pracy otrzymujemy dziennie blisko 50-100 odpowiedzi, jednocześnie pozyskując nowych klientów.

Ludzie zawsze szukają i szukać będą możliwości zwiększenia swoich dochodów. Kiedy uzyskasz już swoich własnych klientów, będziesz musiał jakoś nad tym zapanować, dlatego arkusz Excel z wykazem Twoich KLIENTÓW jest niezbędny i bardzo pożyteczny w organizacji Twojego działania. Możesz w ten sposób usystematyzować, kto?, kiedy? za co?, i komu?

Tak - teraz jesteś już gotowy! Usiądź głęboko w fotelu, zamknij oczy i przywołaj do siebie marzenia. Następnie rozplanuj swój miesięczny kalendarz tak, abyś mógł, jak najbardziej efektywnie poświęcić odpowiadający (Tobie!) czas na pracę.

::::::::::Krok szósty::::::::::

O tym liście wspominałem już wcześniej. Jest to tekst, który wysyłam po 2 - 3 dniach, jeżeli klient po otrzymaniu drugiego e-maila nie odpowiada oraz nie odesłał Listu Intencyjnego. Można przypuszczać, że utknął w gąszczu informacji, albo ma wątpliwości i jeszcze się waha. Można również założyć, że nie otrzymał e-maila w komplecie. Tak czy siak należy mu pomóc stwarzając drugą szansę i ponowne zainteresowanie. Zapewniam, że w czterech - sześciu przypadkach na dziesięć powtórnie nawiązuje się kontakt. A reszta później zależeć będzie tylko od Ciebie. List ten możesz wykorzystać według Swojego uznania. Nie obawiaj się stosować powtórnego e-maila.

WITAJ!!

Niedawno wysłałem do Ciebie szczegóły sprzedaży on-line mojego programu. Program nosi nazwę Projektu 16 i jest receptą na Tworzenia Bogactwa. Mam nadzieję, że szczęśliwie otrzymałeś mój e-mail.

W celu uzupełnienia wiadomości informuję, że Projekt 16 jest adaptacją on-line programu, który funkcjonował przez wiele lat za pośrednictwem konwencjonalnych wysyłek bezpośrednich, czyli oddziałów poczty. Towarzyszyły przy tym duże koszty wysyłki, przesyłki i odbioru. W chwili obecnej Projekt 16 został zmieniony na system on-line i połączony z kursem pomyślnego marketingu i biznesu. Zmieniła się tym samym możliwość dotarcia do potencjalnego klienta, stworzyła się nieograniczona strefa działania oraz radykalnie zostały zminimalizowanie koszty, (co jest niebagatelną cechą Internetu). Program ten został zorientowany i przygotowany tak, aby przyszły kontrahent nie ponosił żadnych kosztów (ani wstępnych, ani z gry) natomiast sam system zaprojektowany jest tak, aby bezinwestycyjnie przynosił dochody ( I TO CAŁKIEM NIEMAŁE).

Przystępując do Projekt 16 przez pierwsze 30 dni nie ponosisz żadnych kosztów. W każdej chwili możesz się wycofać, nie ponosząc żadnych konsekwencji finansowych, ani prawnych. Występuje tu zupełna dowolność stymulowana przez samego siebie (dzienny i tygodniowy czas pracy, styl pracy oraz czas i okres prowadzenia działalności). Pierwszy darmowy pakiet uczy w formie instruktażu krok po kroku, jak osiągnąć sukces w sprzedaży Internetowej pracując w domu.

Proponuję abyś w tym 30 dniowym okresie próbnym potraktował PROJEKT 16 jako dobrą zabawę ( stosując się do zaleceń instrukcji). Gwarantuję natomiast, że łatwość w obsłudze, duże zainteresowanie oraz możliwości dużego zarobku bardzo szybko Ciebie przekonają i sprawią, że staniesz się uczestnikiem Projekt 16.

Projekt 16 łączy naukę z doświadczeniem praktycznym w zakresie informacji jak prowadzić pomyślny interes w całkowitym komforcie własnego domu mając za wspólnika własny komputer i dostęp do Internetu. Program ten jest swoistym kursem w dwunastu podręcznikach wysyłanych e-mailem na Twój adres docelowy. Po upływie Twojej 30 dniowej jazdy próbnej sam zadecydujesz, czy nadal chcesz uczestniczyć w programie, czy też nie. Jeżeli nie? To nie!, Jeżeli tak? To cała naprzód. I wtedy zostajesz zaopatrzony w pierwszy (z dwunastu) zeszyt szkoleniowy, oczywiście już odpłatnie. Każdy jednorazowy koszt zeszytu wynosi 35 PLN. Nie jest to cena wygórowana! Każdy zakupiony przez Ciebie zeszyt już w chwili zakupu stanowi Twoją własność z wszelkimi prawami do dalszego kolportażu, kopiowania, przesyłania itp. Mając zgromadzona bazę danych osób chętnych i zdecydowanych (podobnie jak ja Tobie) odsprzedajesz im zakupione u mnie materiały. Tylko pierwsza Twoja wpłata jest inwestowana w Projekt 16, każda kolejna jest już Twoim przychodem. W ten sposób dzień za dniem powiększasz swoje dochody, które mogą osiągnąć kilkadziesiąt tys. w roku (np. 50,000 PLN).

Zdaje sobie sprawę, że codziennie do Twojej skrzynki e-mailowej przychodzi wiele szumnie brzmiących ofert i reklam, z których dla Ciebie nie wynika nic. Obietnice, ale najpierw kasa a później produkt i bujaj się. Oni już mają, a TY łamiesz sobie głowę jak, gdzie i komu.

Projekt 16 jest zupełnie nową i inną wersją zarabiania pieniędzy. Najpierw gromadzimy rzeszę osób zainteresowanych a dopiero później dokonujemy zakupu towaru, który to możemy od razu w tym samym dniu odsprzedać. A towar sprzedaje się jak ciepłe bułeczki. Odkąd działam on-line w Projekt 16  zacząłem poważnie zarabiać. Są jeszcze inne pozytywne aspekty Projektu 16:

- więcej wolnego czasu,

- brak kosztów uzyskania przychodu,

- ciągle przy rodzinie,

- można myśleć o biznesie rodzinnym, czyli szczelnym - bez wpadek, wspólników, nieufności i stresów,

- niskie nakłady i duże możliwości,

- i wiele innych, które (w zależności od oczekiwań) wymieniać można.

Chciałbym, abyś zapoznał się z opiniami innych, którzy już przełamali w sobie niepewność i obawy i tak dla zabawy (bezinwestycyjnie) postanowili spróbować. Oto dwie z nich przedrukowanych:

Od P.B.

„Po raz pierwszy przeprowadziłem mały test dokonując w poniedziałek wieczorem wysyłek emailem i we wtorek rano miąłem 9 zapytań i jeden List Intencyjny. Następnie zacząłem rozsyłać w Grupach Dyskusyjnych i wysłałem 2 e-maile (do 500 i 750 adresatów). W niedziele było ponad 60 zapytań i 5 Listów Intencyjnych. Nie czyniąc wiele w zakresie promocji on-line byłem zdumiony szybkością reakcji. Aż strach pomyśleć o konwencjonalnej poczcie. Ile to czasu i pieniędzy.”

Od A.J.

„Kiedy po raz pierwszy wszedłem z tym do systemu on-line, prowadziłem promocje bezpośrednie dla przedsiębiorców. Chodziłem, prezentowałem, mówiłem i nie ukrywam było różnie. Nieraz wracałem z przysłowiowym kwitkiem a do domu jechałem na gapę. Teraz w ciągu pięciu dni promocji otrzymałem 27 Listów Intencyjnych! Brałem udział w innych przedsięwzięciach, które obiecują bogactwa, takich jak sprzedaż sieciowa i inne programy, ale żaden nie dał mi tyle satysfakcji jak ten!”

PODSUMUJMY co odróżnia Projekt 16 od innych:

- łatwość w obsłudze,

- 30 dniowy (darmowy) instruktaż,

- niskie koszty utrzymania (po upływie 30 dni próbnych 12 comiesięcznych zeszytów szkoleniowych w cenie 35 PLN każdy),

- nieograniczone możliwości sieciowe,

- towar, czyli produkt (nie psujący się) i duży popyt i zainteresowanie,

- sam testujesz zapotrzebowanie rynkowe,

- w każdej chwili możesz bezkonfliktowo zrezygnować z dalszego uczestnictwa.

Na rozpoczęcie biznesu nie wydajesz nawet grosza. Bezpłatnie zostajesz przeszkolony i w przeciągu 30 dni testujesz wiarygodność działania i zainteresowania Projekt 16 po upływie tego czasu sam decydujesz, co dalej. Możesz w każdej chwili się wycofać. Po 30 dniach masz moją osobistą gwarancję, że jeżeli się przyłączysz a następnie zdecydujesz się odstąpić, odkupię od ciebie Twój biznes w każdym momencie, bez zadawania żadnych pytań. Poprzez powielanie mojej 30-dniowej oferty i gwarancji odkupienia od Ciebie biznesu powoduje, że Ty również możesz się stać niezależnym finansowo i dojść do pokaźnych przychodów rocznych. TO NIC NIE KOSZTUJE.

ABY ROZPOCZĄĆ ze mną współpracę i tym samym swój własny biznes wystarczy tylko wypełnić List Intencyjny, który jest ważny 30 dni i daje Tobie czas i możliwości sprawdzenia działania oferty. Jest to również czas na uzyskanie Twojego (minimum) pierwszego klienta. List Intencyjny nie jest w żaden sposób wiążący. Mocno namawiam, abyś spróbował.

Najczęściej zadawane Pytania:

PYT: Czy muszę posiadać fachowe przygotowanie abym mógł osiągnąć sukces korzystając z biznes planu?

ODP: Nie są potrzebne żadne specjalne umiejętności ani fachowe przygotowanie. Raz w miesiącu otrzymasz PAKIET szkoleniowy, który staje się Twoim produktem. Wystarczy, że będziesz stosował się do udzielanych Ci instrukcji.

PYT: Co się stanie, jeżeli po rozpoczęciu współpracy będę chciał zrezygnować?

ODP: Możesz zrezygnować w dowolnym momencie. W takim przypadku trzeba pamiętać i wziąć pod uwagę kilka faktów. Po pierwsze zacząłeś otrzymywać regularne, comiesięczne wpłaty od Twoich klientów. Jeżeli zatrzymasz program, Twoje dochody zostaną również wstrzymane. Jeżeli jednak z przyczyn niezależnych od Ciebie nie możesz kontynuować pracy, gwarantuję Ci, że odkupię od Ciebie z powrotem Twój plan i zajmę się Twoimi klientami tak, aby Ci, którzy rozpoczęli z Tobą współpracę nie stracili na tym.

PYT: Nic nie wiem o prowadzeniu własnej firmy, w jaki więc sposób program Wasz może mi pomóc? Nie mam ochoty zajmować się podatkami i wczytywać się w gąszcz przepisów.

ODP: Działalność będziesz prowadził z domu. W odróżnieniu od tysięcy innych firm, które co roku rozpoczynają działalność Ty nie potrzebujesz żadnego doświadczenia do rozpoczęcia pracy i nie potrzebujesz zajmować się biurokracją. Decydującym elementem jest Twoja chęć zarabiania pieniędzy. W miarę upływu czasu i nabierania doświadczenia zorientujesz się jak łatwo jest prowadzić tego typu firmę w porównaniu z uzyskiwanymi dochodami i nakładem czasu. Jesteś Panem własnego czasu. Wypełnianie papierków okaże się dużo prostsze w momencie, gdy zaczniesz zarabiać duże pieniądze.

PYT: Czy ta działalność jest zgodna z prawem i uczciwa?

ODP: Tak, w istocie, jest ona nie tylko zgodna z prawem, jest ona bardzo poważanym i satysfakcjonującym zajęciem. Rozpoczynając teraz, uzyskasz realne korzyści w przyszłości i poznasz najłatwiejszy i najbardziej zadowalający sposób osiągnięcia sukcesu na miarę twoich przyszłych ambicji. Oczywiście wiele zależy od szczegółów koncepcji. Materiały kursowe udzielają ci bardzo dobrej porady. Ta działalność dostarcza wielki produkt po uczciwej cenie.

PYT: Czy możesz udzielić mi pomocy lub rady, jeśli będę potrzebował pomocy w momencie rozpoczynania działalności lub w trakcie jej prowadzenia ?

ODP: Tak, z przyjemnością pomogę Ci w trakcie prowadzenia działalności, kiedykolwiek będziesz potrzebował konsultacji.

Wiele osób wstrzymuje się od prowadzenia działalności w systemie on-line, ponieważ nigdy nie wiedzą czy mogą zaufać osobom składającym ofertę. Uważam, że jeśli ktoś zobaczy cały obraz i to, że ja składam poważną, oryginalną ofertę, dojdzie do wniosku, że jestem uczciwy i prostolinijny. Projekt 16  jest kursem krok po kroku w zakresie informacji, w układzie miesięcznym, wskazującym jak z powodzeniem prowadzić działalność w całkowitym komforcie własnego domu i komputera. Informacje, które są wysłane Tobie w kolejnym miesiącu, stanowią wyczerpujący, 48-stronnicowy podręcznik w postaci e-mail, który wprowadza Cię w lukratywny świat Internetowych zamówień e-mail. Każdego miesiąca otrzymasz nową partię, która pomoże Ci powiększać interes w łatwy do naśladowania sposób. Otrzymasz również pełne prawa powielania, celem sprzedaży Twoim klientom. Możliwe, iż otrzymałeś drogą e-mail setki ofert pełnych krzykliwych reklam i obiecujących Ci krociowe zarobki bez żadnego dalszego działania, natomiast domagających się od Ciebie zapłaty w gotówce, zanim zostanie ujawnione, co oni sprzedają. Zazwyczaj te oferty to bzdury, które należy wyrzucić do śmieci. Zdaję sobie sprawę, że Ty mnie nie znasz i nie masz możliwości oceny mojej uczciwości. Wszystko, co mogę uczynić to sprawić, aby Projekt 16  jak najbardziej ułatwił Ci podwojenie jego sukcesu.

PRZYSTĄP DO NAS TERAZ!

NIE MASZ ABSOLUTNIE NIC DO STRACENIA A TAK WIELE DO ZYSKANIA

Podjąłeś bardzo mądrą decyzję!

Oczekuję, że będziemy współpracować przez cały rok.

PAMIĘTAJ! PRÓBUJĄC NIC NIE TRACISZ.

MOŻESZ ZREZYGNOWAĆ W KAŻDEJ CHWILI.

Pozdrawiam i życzę wielu klientów!!!

Przesyłam ostatni załącznik i od dzisiaj zaczyna się Twój miesiąc próbny.  Proszę o uważne przeczytanie załącznika. Będzie tam wszystko wyjaśnione krok po kroku. Jeśli będziesz nadal miał pytania proszę pisać. Proszę więc zaczynać. Każdy klient, który dalej będzie chciał pozostać w programie będzie dla Ciebie generował 35 zł zysku miesięcznie. To ile zarobisz, uzależnione jest już od Ciebie (liczba klientów x 35 pln). Raz pozyskany klient generuje każdego miesiąca przychód 35pln. Więc zarobki będę się zwiększały z miesiąca na miesiąc. Myślę, że za miesiąc realne jest osiągnięcie zarobków w wysokości ok. 1000zł - 1200zł (tyle mi się udało zarobić w pierwszym miesiącu jak  rozpoczynałem ten biznes :) teraz jest znacznie powyżej tej kwoty). Możesz liczyć cały czas na moje wsparcie, przeszkolenie itd. Proszę, więc pytać w razie potrzeby. Nic nie tracisz, do niczego nie jesteś zobowiązany, pracujesz, kiedy chcesz. W załączniku są porady i wszelkie wskazówki.

Powodzenia!

Lemat zadaje Kłopotliwe Pytania:

Mam pierwsze pytanie: W jakiej firmie w zasadzie będę zatrudniony, kto się będzie zajmował podatkami, PITami, ZUSami?
Nie działa to na zasadzie zatrudnienia w firmie. Nie musisz interesować się podatkami ani innymi opłatami, bo tego typu działalność jest zwolniona z opłat.
Ale na jakiej podstawie prawnej?
Nie umiem odpowiedzieć Ci na to pytanie. Wiem, że jest to legalne, na jakich prawach - nie odpowiem Ci niestety.
To może Pana wprowadzający będzie wiedział? Bo przy okazji to mam drugie pytanie. Jest to praca polegająca na sprzedaży produktów - klienci chcieliby uzyskać rachunek lub tez fakturę VAT za zakupione towary. W jaki sposób wystawiać takie dokumenty zakupu?

Lemat wyrywkowo cytuje Ustawy:USTAWA z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych

Art. 3. 1. Osoby fizyczne, jeżeli mają miejsce zamieszkania na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, podlegają obowiązkowi podatkowemu od całości swoich dochodów (przychodów) bez względu na miejsce położenia źródeł przychodów (nieograniczony obowiązek podatkowy).

USTAWA z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług

Art. 5.  1. Opodatkowaniu podatkiem od towarów i usług, zwanym dalej „podatkiem”, podlegają:

1) odpłatna dostawa towarów i odpłatne świadczenie usług na terytorium kraju;

Art. 19. 1. Obowiązek podatkowy powstaje z chwilą wydania towaru lub wykonania usługi, z zastrzeżeniem ust. 2–21, art. 14 ust. 6, art. 20 i art. 21 ust. 1.

3) wystawienia faktury lub otrzymania całości lub części zapłaty z tytułu dostawy gazet, magazynów, czasopism (PKWiU 22.12 i 22.13) oraz książek (PKWiU ex 22.11) – z wyłączeniem książek adresowych o zasięgu krajowym, regionalnym i lokalnym, książek telefonicznych, teleksów i telefaksów (PKWiU 22.11.20-60.10), nut, map i ulotek, nie później jednak niż 60. dnia, licząc od dnia wydania tych towarów; jeżeli umowa przewiduje rozliczenie zwrotów wydawnictw, obowiązek podatkowy powstaje z chwilą wystawienia faktury dokumentującej faktyczną dostawę, nie później jednak niż po upływie 120 dni, licząc od pierwszego dnia wydania tych wydawnictw;


Piramidy a polskie prawo

Źródło informacji

W większości krajów systemy lawinowej sprzedaży są zakazane. Od pewnego czasu nowelizowane jest również polskie prawo, tak aby chronić przed nieuczciwą konkurencją i pseudoprofesjonalnymi systemami inwestycyjnymi. Obecnie, w odniesieniu do piramid funkcjonuje kilka zapisów w ustawach. Pierwszy zapis pochodzi z rozdziału czwartego Ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji:

Art. 24a. Kto organizuje system sprzedaży lawinowej lub takim systemem kieruje, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.

Kolejne interesujące zapisy znajdziemy w Kodeksie Karnym, czyli Ustawie z dnia 6 czerwca 1997 roku:

Art. 255. § 1. Kto publicznie nawołuje do popełnienia występku, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Art. 286. § 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.


Ustawa o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji

2.11 Systemy sprzedaży lawinowej

Do czynów nieuczciwej konkurencji zaliczane jest organizowanie systemu sprzedaży lawinowej, tj. systemu, w którym proponuje się nabywanie towarów lub usług poprzez składanie nabywcom obietnicy uzyskania korzyści materialnych w zamian za nakłonienie innych osób do dokonania takich samych transakcji.
Swoją drogą 12 "zeszytów" po 35 zł każdy - to daje 420 zł za ebooka - to jest cena wręcz astronomiczna.

Data utworzenia : 2008-11-19, data aktualizacji :2008-12-09

Skomentuj ten tekst

Komentarze:

bądź sprawiedliwy
2013-01-22 19:18:08
Ciekawe czy to zamieścisz
To podejrzane,że tak bardzo krytykujesz ten system i tak bardzo nakłaniasz do płacenia podatków i ZUS-ów w państwie,które nic praktycznie nie daje swoim obywatelom.Jestem w 100% pewna,że pracujesz w którejś z tych instytucji i masz za zadanie wpajać obywatelom obowiązek bycia wobec nich uczciwym.Owszem przedstawiona tu propozycja nie jest do końca fair ale przynajmniej istnieje możliwość wycofania się z niej w każdym czasie i jest to podkreślane wielokrotnie.Tymczasem ZUS-y,skarbówki i wszystkie inne,za którymi też pewnie stoisz murem,nie dają możliwości wycofania się w żadnym czasie,jest to uczestnictwo przymusowe,dozgonne. I pytanie co obywatele z tego mają? Zwłaszcza w przypadku ZUS-u - odbierane renty, głodowe emerytury, świadczenia,które w przypadku śmierci ubezpieczonego nie przechodzą na spadkobierców tylko oczywiście trafiają znowu na konto "wspaniałego" Zakładu? A ponieważ,mimo takiej polityki, ZUS-owi pieniążki się już kończą, w przypadku ludzi w wieku pracującym, widmo nie bądź nie doczekania się emerytury bądź ciągłego podnoszenia wieku emerytalnego w celu załatania ogromnej dziury. Kto więc jest tutaj większymi oszustami i złodziejami niż autor powyższego pomysłu? Ale mądrzy ludzie już dawno znają odpowiedź na to pytanie.
Odpowiedź Lemata:
Ale dlaczego chcesz się ograniczać tylko do oszustwa? Pies sąsiada znowu nasrał ci na wycieraczkę? Rozwłócz flaki sku*****na po całym osiedlu! Policja skonfiskowała ci plantację konopii? Pozabijaj ich matki, babki i prababki! Tylko pamiętaj aby być w każdym przypadku cywilizowanym człowiekiem i uzasadniaj swoje czyny tym, że "to oni zaczęli".

I cytacik:

"Wszyscy tak robią!" - czyli uogólnianie proste.
"Na tym, niestety, polega życie" - uzasadnianie egzystencjalne.
"Na tym, po prostu, polega życie" - uzasadnienie banalizujące.
"Nie przeżyję z pensji" - uzasadnienie humanitarno-egoistyczne.
"Nie przeżyjemy z pensji" - uzasadnianie humanitarno-wspólnotowe.
"Nie robię tego dla siebie, ale dla rodziny" - uzasadnienie altruistyczne.
"Sprawa była wyjątkowa, miałem dołek finansowy, żona straciła pracę..." - uzasadnienie ekskluzywne, quasi-moralne.
"Inaczej się nie da" - uzasadnienie z konieczności.
"Wszyscy tak robią, jak ja nie będę, to zginę, zaszczują mnie" - uzasadnienie obronne,
związane z wymuszeniem.
"Inni też tak robią, nie będę się wyróżniał" - uzasadnienie solidarnościowe (bardzo nośne w Polsce).
"Robimy tylko to, co robią nasi przełożeni" - uzasadnienie "z autorytetu".
"Bierzemy tylko przykład z polityków" - uzasadnienie cyniczne.
"Co robić, skoro klienci sami dają?" - uzasadnienie naiwne.
"To taki wtórny podział dóbr" - uzasadnienie roztropnościowe.
"To łatanie mankamentów sprawiedliwości" - uzasadnienie intelektualistyczne.
"To łatanie mankamentów prawa" - uzasadnienie legalistyczne.
"W pracy panują układy i trzeba ich przestrzegać. Tak jest wszędzie" - uzasadnienie strukturalno-profesjonalne.
"W kraju panuje korupcjogenny system związany z niskimi pensjami, to są jego konsekwencje" - uzasadnienie polityczno-opozycyjne.

źródło

oraz lektura do poduszki o patologiach osobowości
jabol
2011-04-08 18:29:09
oszustwo
tak jak poprzednicy sadza, śmierdzi na kilometr. chciałem podjąć taka prace dobrze ze nie zareagowałem. pzdr dla wszystkich szukających uczciwej pracy.
jabol
Qba
2010-11-19 19:44:25
Podziękowania
Właśnie otrzymałem takiego maila, jako ofertę pracy. Treść wydawała mi się podejrzana i stwierdziłem, że należało by się temu przyjrzeć dokładniej. Dziękuję, za to że opisałeś cały proces tego oszustwa. Pozdrawiam
Przemko
2010-11-12 16:27:37
Do Pana Prawnika

Kwota wolna od podatku w 2010 r wynosi 3091 zl oczywiscie za caly rok.

Czyli nie pozostaje nic innego jak zalozenie dzialalnosci, wtedy mozna zajmowac sie takim biznesem?
Odpowiedź Lemata:
Zajmować się nielegalnym biznesem możesz i bez działalności gospodarczej. Ale jak będziesz płacił podatki i ZUSy to ci nie zabiorą majątku podczas, gdy ty będziesz siedział.
MM
2010-11-11 10:34:29
Polecam najpierw zanzajomienie sie z definicjami i z prawem!!!
Ustawa o nieuczciwej konkurencji

2.11 Systemy sprzedaży lawinowej
Do czynów nieuczciwej konkurencji zaliczane jest organizowanie systemu sprzedaży lawinowej, tj. systemu, w którym proponuje się nabywanie towarów lub usług poprzez składanie nabywcom obietnicy uzyskania korzyści materialnych w zamian za nakłonienie innych osób do dokonania takich samych transakcji.

Organizowanie systemu sprzedaży lawinowej nie będzie jednak uznane za czyn nieuczciwej konkurencji, jeżeli:
obiecane korzyści materialne pochodzą ze środków uzyskiwanych z zakupu lub ze sprzedaży dóbr i usług po cenie, której wartość nie może rażąco przekraczać rzeczywistej wartości rynkowej tych dóbr i usług; oraz
osoba rezygnująca z udziału w systemie ma prawo do odsprzedaży organizatorowi systemu za co najmniej 90% ceny zakupu wszystkich towarów, zakupionych od organizatora w ciągu ostatnich 6 miesięcy.

Kwota wolna od podatku :

Jeżeli pomoglibyście znieść komuś kanapę przed dom i dostalibyście po 2000tyś zł to nie musicie zakładać własnej działalności gospodarczej, ponieważ kwota wolna od podatku jest mniejsza niż 3000tyś zł i urząd skarbowy nawet by się tym nie zainteresował.

Więc, jeśli przekroczycie kwotę wolną od podatku po prostu zakładacie własną działalność
Odpowiedź Lemata:
te, "prawnik" - masz problem z liczbami. Kwota wolna od podatku to TRZY tysiące złotych a nie trzy miliony. I jest to trzy tysiące na cały rok. W ogłoszeniach "o pracę" jest napisane "zarobki od 1000 do 5000 złotych miesięcznie", cały projekt trwa 13 miesięcy. Co oznacza przychód od 13 tysięcy do 65 tysięcy.

A nawet jakbyś pomógł sąsiadowi z kanapą i byś przekroczył te 3 tysiące złotych, to sąsiad cię nie podkabluje do skarbówki. A tu masz nielegalną piramidę nieznanych sobie ludzi, którą prędzej czy później przetrzepie policja. Oni nie będą tak wspaniałomyślni jak sąsiad. I bym zapomniał o ludziach stojących szczebel niżej w piramidzie - ktoś tam może się poczuć oszukanym...

Działalność gospodarcza jest potrzebna (tobie lub twojemu pracodawcy) jeżeli ze swojej pracy uczyniłeś stałe źródło przychodu.

Tak więc zamiast bredzić przejdź się do jakiegoś prawnika lub nawet do skarbówki i sprawdź jak wygląda rzeczywistość.
wszystkie opinie »
Protected by spf
[Nospam-PL.NET]
Seti@Home
www.php.net
© Lemat 2004 - ∞